Bugün Güncel

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri

MHP Lideri Bahçeli: Unutulmasın ki, Allah yarattığı her hastalık için bir de şifa vermiştir

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından Türkiye’nin Koronavirüsle mücadelesiyle ilgili olarak verdiği mücadeleye işaret ederek “Türkiye salgınla muazzam şekilde, muvaffakiyet derecesinde mücadele etmektedir. Sağlam ve seri tedbirler alınmış, devlet-millet dayanışmasıyla muhteşem bir irade kudreti sivrilmiştir. Bu belayı mutlaka savuşturacağız, bu felaketten daha da güçlenerek çıkacağız” ifadelerini kullandı. Bahçeli mesajında vatandaşların Beraat Kandili’ni kutladı.

MHP Lideri Bahçeli: Unutulmasın ki, Allah yarattığı her hastalık için bir de şifa vermiştir
22 okunma
07 Nisan 2020 - 19:22

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter’den koranavirüsle ilgili bir dizi paylaşımda bulundu. Bahçeli, “İnsanlık belki de ilk defa ortak bir mücadele etrafında kenetlenmiş, ortak bir düşman karşısında kümelenmiştir. İçinden geçtiğimiz zamanın ağır şartlarına tarih pek az şahitlik etmiştir. Yeni bir dünyanın kapıları aralanırken, yeni davranış kalıpları yeşermeye başlamıştır” ifadelerini kullandı. 

“Başaracağımıza inanalım, salgını yeneceğimizi kesinkes hatırda tutalım. Allah’ın izniyle kurtuluş yakındır, mukadderatımızın mukaddesatımızla yaşaması ilahi takdirdir. Bu vesileyle değerli vatandaşlarımızın ve bütün Türk-İslam aleminin Berat Kandilini tebrik ediyorum” ifadelerine yer veren MHP Lideri Bahçeli, vatandaşların Beraat Kandili’ni kutladı. 

Bahçeli mesajında şu ifadeleri kullandı: 

“YENİ DÜNYANIN KAPILARI ARALANIRKEN”

İnsanlık belki de ilk defa ortak bir mücadele etrafında kenetlenmiş, ortak bir düşman karşısında kümelenmiştir. İçinden geçtiğimiz zamanın ağır şartlarına tarih pek az şahitlik etmiştir. Yeni bir dünyanın kapıları aralanırken, yeni davranış kalıpları yeşermeye başlamıştır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız. sikayet@bugunguncel.com